OFERTA WYNAJMU

Dzierżawa naczep ciężarowych czołowych producentów.

Korzyści wynajmu w Multi Truck Center Sp. z o.o.

 • Stałe koszty wynajmu, niezmienne przez cały okres trwania umowy
 • Łatwe zaplanowanie inwestycji
 • Redukcja kosztów związanych z utrzymaniem floty na wysokim poziomie
 • Większa zdolność kredytowa
 • Najem krótkoterminowy
 • Najem długoterminowy
 • Najem fabrycznie nowych pojazdów dostosowanych bezpośrednio pod profil działalności klienta
 • Kontrakty długoterminowe, z możliwością cyklicznych wymian sprzętu po okresie gwarancyjnym na fabrycznie nowe
 • W przypadku długotrwałej awarii zapewniamy naczepę zastępczą
 • Przejrzyste warunki dzierżawy naczep

W ofercie proponujemy wypożyczenie naczep czołowych producentów tj, KRONE, SCHMITZ, KOGEL, FLIEGL

 • standard
 • mega
 • coil mulda
 • furgon
 • izoterma
 • chłodnia
 • wywrotka
 • Dodatkowo jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne zamówienie

Firma MTC Multi Truck Center oferuje swoim klientom profesjonalne usługi związane z wynajmem naczep oraz ich dzierżawą. W zakres każdej umowy wchodzi nie tylko sam wynajem naczep ciężarowych, ale również ubezpieczenie AC i OC, serwis mechaniczny oraz wymianę opon. Oferujemy nie tylko umowy długoterminowe, ale również krótkoterminowe.

Gwarantujemy, iż przez cały okres trwania umowy warunki koszty najmu się nie zmienią, co umożliwia realne opracowanie całościowych kosztów eksploatacji transportu w danej firmie. Umożliwiamy również możliwość cyklicznych wymian naczep na fabrycznie nowe modele po zakończonym okresie gwarancyjnym. Opieka flotowa obejmuje każdy rodzaj wynajętej naczepy.

Czołowi producenci naczep

Dzierżawa naczep ciężarowych obejmuje wyłącznie produkty czołowych producentów branży transportowej. Wśród nich znajdują się modele firmy Krone, Schmitz, Kogel oraz Fliegl. Współpraca z Multi Truck Center to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących redukcji kosztów taboru transportowego. Przejrzysta umowa i fachowy kontakt z klientem to nasze główne atuty,

Chłodnia, wywrotka, izoterma, furgon, coil mulda lub mega – bez względu na to, na jaki model jest zdecydujesz, otrzymujesz gwarancję najmu fabrycznie nowych pojazdów dostosowanych bezpośrednio pod profil klienta. W przypadku długotrwałej awarii zapewniamy wymianę naczepy na nowy model. Dodatkowo wynajem naczep zwiększa zdolność kredytową.

Realizujemy indywidualne zamówienia

Jesteśmy gotowi podjąć się realizacji nietypowych zleceń, realizując zlecenie nawet najbardziej wymagających klientów. Już dziś skontaktuj się z naszą firmą i zapytaj o bieżącą ofertę. Nasz profesjonalizm i wysoka odpowiedzialność w wywiązywaniu się z umowy zostały potwierdzone przez wyróżnienie w programie Rzetelna Firma.

PEŁEN ZAKRES OFERTY

Multi Truck Center oferuje wynajem naczep w kilku wariantach: chłodnie, skrzyniowe, podkonterenowe, wywrotki, niskopodwoziowe, specjalistyczne oraz specjalny wynajem naczep mega. Dzierżawa naczep obejmuje nie tylko samo wypożyczenie, ale także ubezpieczenie AC i OC, opiekę nad flotą oraz pomoc w przypadku wystąpienia jakiś trudności.

Dysponujemy nowoczesną flotą, która obejmuje nowe, w 100% sprawne naczepy z obowiązującymi europejskimi certyfikatami bezpieczeństwa (ECE). Wypożyczalnia naczep to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnego leasingu. Nawiązując z nami współpracę masz pewność otrzymania naczepy w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym.

Czołowi producenci naczep

Oferujemy produkty czołowych producentów naczep, zarówno polskich, jak i zagranicznych firm (m.in. marki Krone, Fliegl, Schmitz oraz Kogel). Wynajem naczepy od sprawdzonego producenta to gwarancja otrzymania niezawodnego produktu wysokiej jakości. Oferujemy różnego rodzaju parametry techniczne i ładunkowe.

Wynajem długoterminowy naczep lub na krótki okres czasu – to od Ciebie zależy, na jak długo chcesz się z nami związać umową. Bez względu na czas jej trwania, zapewniamy fachowe, profesjonalne i równe traktowanie wszystkich klientów. Podjęcie współpracy umożliwia realną kalkulację rzeczywistych kosztów utrzymania firmy oraz zaplanowanie długoterminowych inwestycji, bowiem gwarantujemy niezmienność ceny przez cały okres trwania umowy.

Realizacja indywidualnych zamówień

Multi Truck Center jest w stanie spełnić nawet najbardziej nietypowe zamówienia. Wynajem naczepy zostaje zoptymalizowany do wymogów klienta, dostosowując ich ładowność oraz wielkość do możliwości pojazdu. Umożliwiamy negocjowanie warunków dzierżawy oraz dopasowujemy się do terminów podanych przez klienta. zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Posiadasz prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo lub jesteś właścicielem sadu i potrzebujesz wynająć mobilną chłodnię? W takim razie oferta firmy Multi Truck Center powinna spełnić Twoje wymagania. Umożliwiamy wynajem naczep chłodniczych różnych wielkości. Do każdego klienta podchodzimy w sposób fachowy i rzetelny, oferując najbardziej komfortowe rozwiązanie transportowe.

Nasza wypożyczalnia chłodni obejmuje nie tylko sam wynajem naczepy ciężarowej, ale przede wszystkim w całościowe koszty są wliczone pakiety ubezpieczenia AC i OC, oraz całodobowa opieka flotowa (w razie długotrwałych awarii zapewniamy szybki i skuteczną pomoc). W razie awarii zapewniamy szybką i skuteczną pomoc. Posiadamy czytelną i klarowną umowę w sprawie wypożyczania naczep chłodni.

Wypożyczalnia naczep chłodniczych

Nasze chłodnie do wynajęcia są w 100% sprawne, oferujemy krótkoterminowe oraz długoterminowe okresy dzierżawy, a także stałą cenę kosztów najmu bez żadnych wad oraz ukrytych haczyków. Decydując się na podpisanie z nami umowy możesz być pewien, iż oferowane chłodnie posiadają wszystkie niezbędne badania techniczne.

Wynajem naczepy chłodni zaopatrzonymi w nowe agregaty chłodzące w Multi Truck Center to gwarancja otrzymania w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym środka transportu, gotowego do odbywania podróży na terenie Polski i całej Europy. Taki wynajem chłodni bez potrzeby jej zakupu nie tylko zwiększa zdolność kredytową firmy, ale także redukuje koszty związane z jej utrzymaniem.

Szeroki wybór producentów

Wypożyczalnia chłodni to szeroki wybór modeli od wiodących producentów branży transportowej. Posiadamy produkty takich marek jak Krone, Schmitz, Kogel oraz Fliegl. Wynajem naczep chłodni to sprawdzony i bezpieczny sposób pozwalający obniżyć koszty utrzymania własnego przedsiębiorstwa, bowiem dopasowujemy wielkość mobilnej chłodni do wymagań klienta, która objęta jest stałą gwarancją techniczną.

Jeśli poszukujesz fachowej i niezawodnej firmy z krótką planujesz podjąć krótkotrwałą lub długotrwałą współpracę w sprawie dzierżawy naczep wywrotek, to Multi Truck Center spełni Twoje wszystkie wymagania. Jesteśmy otwarci na realizację nawet najbardziej nietypowego wynajmu naczep wywrotek, zapewniając maksymalną optymalizację kosztów wynajmu.

Pomagamy w wyborze najbardziej optymalnego środka transportu, aby w ten sposób zredukować koszty eksploatacji, które znacząco wpływają na miesięczne koszty utrzymania przedsiębiorstwa. Decydując się na nasz wynajem naczepy wywrotki otrzymujesz gwarancję obsługi serwisowej naczepy, napraw bieżących, wymiany opon, a także ubezpieczenie AC i OC w pakiecie.

Wypożyczalnia naczep wywrotek

Wypożyczalnia naczep wywrotek MTC to możliwość szerokiego wyboru spośród nowoczesnego taboru, dzięki któremu masz bezpośredni wpływ na wielkość naczepy oraz czas trwania umowy. Na pace wywrotki możesz przewozić różnego rodzaju materiały (takie jak węgiel, piach, owoce, zboża), a dzięki automatycznej skrzyni wyładunkowej w krótkim czasie wyładujesz przewożone produkty.

Nasza dzierżawa naczep wywrotek to doskonała alternatywa dla tradycyjnego leasingu transportowego. Klarowna i czytelna umowa, opieka nad flotą, stała cena przez cały okres trwania umowy oraz profesjonalny kontakt z klientem to nasze główne atuty. Umożliwiamy poszerzenie taboru o kolejne wywrotki w dowolnym czasie trwania umowy.

Realizacja indywidualnych zamówień

Szukasz niewielkiej wywrotki do załatwienia prywatnych interesów w przeciągu kilku tygodni lub dużego taboru, który planujesz nająć na przynajmniej dwa lata? Multi Truck Center podejmie się realizacji każdego zamówienia. Dostosowujemy się do wymagań klientów, zapewniając im profesjonalną pomoc i fachową obsługę na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Dzięki długoletniej współpracy z warsztatami w kraju i za granicą zapewniamy wysoką jakość serwisu i minimalny czas trwania usługi.

 • Zapewniamy pełen serwis techniczny wynajmowanego pojazdu oraz wymianę opon. Naprawy i przeglądy okresowe dokonujemy w sieci serwisów w całym kraju.
 • Przez cały rok, 24 godziny na dobę do Państwa dyspozycji pozostają specjaliści techniczni MTC, którzy niezwłoczne udzielą pomocy w razie wypadku, awarii czy innego zdarzenia na drodze.
 • W razie poważnej awarii na drodze pomocy udzieli całodobowy serwis mobilny.

Decydując się na kilkumiesięczny wynajem ciężarówki lub naczepy nie możesz mieć pewności, iż w trakcie jej eksploatacji nie nastąpi jakaś niespodziewana awaria. Nasz serwis naczep oraz serwis tirów jest czynny do dyspozycji przez całą dobę, umożliwiając naprawy, przeglądy serwisowe oraz wymianę opon w ramach podpisanej umowy.

Nie musisz być związany z umową w Multi Truck Center, aby skorzystać z naszych usług. Posiadamy profesjonalny serwis ciężarówek w kraju i zagranicą (tak zwany truck serwis we współpracy z licznymi warsztatami), dzięki czemu możesz mieć pewność skutecznej, szybkiej i fachowej pomocy w niespodziewanej sytuacji, której podejmą się nasi profesjonalni mechanicy z całodobowego serwisu mobilnego.

Zapewniamy pełen pakiet ubezpieczeń: OC + AC

 • W pełnym pakiecie zapewniamy ubezpieczenie OC/AC, a na życzenie klienta możliwość ubezpieczenia pojazdu we własnym zakresie.

W ramach współpracy z Multi Truck Center otrzymujesz w cenie najmu kompleksowe ubezpieczenie OC i AC ciężarówki. Nie ulega wątpliwości, iż w przypadku dalekobieżnych podróży, zwłaszcza na teren krajów Unii Europejskiej, niezbędne jest posiadanie pełnego ubezpieczenia, tzn. OC/AC ciężarówki. Oferujemy atrakcyjne pakiety dla każdego modelu naczepy i typu ciężarówki.

Możliwość ubezpieczenia we własnym zakresie

Jeśli chcesz zdecydować się na samodzielne ubezpieczenie AC/OC ciężarówki, to umożliwiamy naszym klientom podjęcie tego typu kroku. Wówczas cena stałego wynajmu zostaje pomniejszona o odpowiednią kwotę, którą decyduje się pokryć samodzielnie klient. Jesteśmy otwarci na różne, nieszablonowe rozwiązania ubezpieczeń. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, aby się o tym przekonać.

MTC oferuje:

 • w razie wypadku lub kolizji możemy zająć się czasochłonną likwidacją szkody tak by zapewnić Państwu zachowanie pełnej mobilności floty.

Multi Truck Center to nie tylko komfortowa dzierżawa ciężarówek i różnego rodzaju naczep, ale także profesjonalna likwidacja szkół powypadkowych. Bez względu na to, czy kolizja, awaria lub wypadek zaistniał z winy kierowcy lub innej osoby, to zapewniamy swoim klientom fachową pomoc, w zakres, której wchodzi kompletny serwis mechaniczny oraz likwidacja szkód.

Pełna mobilność floty

Mechanicy i technicy naszego całodobowego serwisu pomocy zapewniają natychmiastową pomoc, aby utrzymać pełną mobilność floty: podejmujemy się szybkich napraw lub w razie potrzeby wymieniamy flotę na nową. Załatwiamy wszelkie trudności, zarówno ze strony formalnej, jak i technicznej, aby utrzymać płynność wykonywanych przez klienta działań i usług.